הוצאת רישיון קבלן רשום - מה צריך בשביל להירשם?

באילו תנאים יש לעמוד כדי להירשם כקבלן? מה קורה לאחר רישומכם כקבלנים, או מהם היתרונות בלהיות קבלן רשום? העלאת סיווג קבלנים ועוד נושאים חשובים בכתבה הזאת
אישור עבודה לפלסטינים נדרש להינתן באופן מיוחד ועל פי כללים, תקנות ומכסות מספריות אשר משתנות מעת לעת. נקדים ונאמר שאת אישור העבודה יכול להוציא רק קבלן רשום, אולם אנו, בחברת גלאור  G.A.M, נוכל לסייע, ללוות ולכוון אתכם עד לקבלת רישיון קבלן רשום ואת האישור המיוחל, וקבלת סיוע בעבודה. קחו בחשבון שלוקח זמן להפיק אישורים אלו והם נתונים לאישור והסכמת משרדי הבטחון והשב״כ.
עסקים או חברות קבלניות בתחום הבנייה נתפסות כהימור בטוח, מכיוון שבניית תשתיות ופרויקטים גדולים כקטנים תמיד מובטחים ותמיד מתקיימים. הן ברמת העיריות השונות והן ברמת המדינה ישנן תוכניות פיתוח בקנה מידה גדול, כך שהתחזית והצפי לגדילת תעשיית הבנייה הינה חיובית. גם חברות בעלות סיווגים נמוכים יותר נחשבות לעסקאות טובות ומניבות
רכישות של חברות למכירה בענף הבנייה הן תופעה די חדשה, גם למי שרוצה רק להרחיב את העסק שלו, או למצוא שווקים חדשים ונרחבים. כיום, תופעה זו הולכת ומתרחבת ונעשית פופולארית יותר ויותר, והיא פוגשת ברצון מצד המוכרים כמו גם מצד הקונים. הגורמים בגינם אנשים מוכרים וקונים חברות הינן מגוונות ורבות, אולם העיקריות ביניהן הן יציאה לפנסיה, בעיות כלכליות, רצון למיזוגים בין חברות או שיתופי פעולה בין יזמים.
מנהלי עבודה הם חלק מהותי מהצוות בכל אתר בנייה. הם מפקחים על פרויקטים גדולים ומתפקדים כמנהלי בנייה הודות למומחיות טכנית, כישורי ניהול ויכולת מנהיגות. כאשר ישנו כוח עבודה מיומן ומקצועי בשטח, הקבלן המבצע יכול להיות שקט ובטוח שהפרויקט ייצא אל הפועל ויהיה מוצלח יותר.
סיווג קבלנים נעשה כדי לחלק את הקבלנים על פי קטגוריות וענפים מקצועיים וכן יכולות פיננסיות. על פי הסיווג, ניתן לדעת באיזה תחום או ענף מתמחה הקבלן (בניה, תשתיות, חשמל, שיפוצים וכו') ובאילו היקפים פיננסים של פרויקטים הוא יוכל לעמוד (מבחינת ערבויות אישיות, ניסיון והיקף עבודה)
רישום ענף ראשי – בנייה / כבישים תשתיות ופיתוח / גשרים / תחנות שאיבה
רישום קבלנים כקבלנים מורשים בענפים השונים, הינה חובה כאשר מעוניינים לבצע עבודות מיוחדות, הן מבחינת היקפן והן מבחינת התקציב המעורב בהן. ההיגיון העומד מאחורי דרישה זו היא שעצם הרישום וסיווג הקבלן, מעידה על ניסיונו ועל היקף הפרויקטים שעשה בעבר. באופן כזה יכולים להיות בטוחים כל מי ששוכר את שירותיהם של הקבלנים כי הם עברו את ההכשרות הנדרשות ויכולים לבצע את העבודה שתוטל עליהם, על פי ניסיון העבר.
תנאים לקבלן רשום בישראל
הגוף שמוסמך לקבוע תנאים לקבלן רשום הוא רשם הקבלנים שבמשרד הבינוי והשיכון. באופן עקרוני, ישנם 3 סוגים של קריטריונים: הכשרה, ניסיון והתנהלות. לגבי ההכשרה ישנם הבדלים בין ענפי הפעילות השונים. בחלק מהם ישנה בחינה ייעודית, וכך למשל רישום קבלן שיפוצים מחייב הצלחה במבחן שכולל שאלות מקצועיות בכל הנושאים הרלוונטיים לשיפוצים, שאלות בנושאי חוקים ותקנות וכן שאלות לגבי סוגיות בטיחות וגהות.
איך להיות קבלן רשום
מבררים איך להיות קבלן רשום? ישנם מספר חוקים ותקנות המסדירים זאת; המגדירים את נושא רישום הקבלנים...
כלי עבודה לשטח
קבלני שיפוצים מתמודדים מדי יום עם מגוון רחב של אתגרים מורכבים. בהתאם לכך, הם זקוקים לציוד איכותי - מכשירים ומתקנים שבאמצעותם אפשר יהיה להשלים בהצלחה, וגם בבטחה, כל משימה. בנוסף, בגלל שהעבודה מתבצעת בשטח, ובכל פעם במקום אחר, יש צורך בציוד שניתן לנייד אותו. בעמוד זה תמצאו פירוט של המכשירים החשובים ביותר וטיפים נוספים לשדרוג העסק.
העלאת סיווג - G.A.M - ייעוץ וליווי קבלנים
על מנת להיות קבלן רשום יש להירשם בפנקס הקבלים המנוהל בידי רשם הקבלנים. הרישום מתבצע על סמך תעודות מקצועיות שיציג הקבלן...
קסדת בטיחות
אם פתחתם עסק עצמאי בענף הבניה ההנדסית וודאי גיליתם בשלב מסוים כי תצטרכו לקבל רישיון מיוחד על מנת לעסוק בפרויקטים בהיקפים גדולים. ...
עבודות הנדסאיות
עבודות הנדסה בנאיות הן עבודות אשר נושאות עמן אחריות רבה. עבודות אלה משמשות אנשים רבים מדי יום לקיום אורח חיים סטנדרטי, מגורים, עבודה ועוד...
רישום קבלנים - GAM - ייעוץ וליווי לקבלנים
משרד הבינוי והשיכון קבע מהן תקנות סיווג קבלנים; תקנות המגדירות את הענפים הראשיים והמשניים בתחום עיסוק...
רישום לענף 131 שיפוצים וגמר
ההגדרה של קבלן מוכר היא: קבלן אשר רשאי להשתתף במכרזים של המדינה בתחום הבנייה, רק מי שרשום כקבלן...
פרופיל החברה - G.A.M - ייעוץ וליווי קבלנים
מיועד לקבלנים המחזיקים ב-5 שנות ניסיון לכל הפחות. כמו כן, עליהם לסיים בית ספר להנדסאים או לטכנאים...
רישום קבלנים מהיר
קבלת רישיון קבלן מחזיקה ביתרונות רבים. ראשית, בזכות רישיון זה ניתן לגשת למכרזים עירוניים וממשלתיים....

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

חדש!

חברות עם סיווג קבלני למכירה

במסגרת פעילות החברה שלנו, עוזרים ללקוחותינו למכור את החברות שלהם עם הסיווג בהם החברות רשומות בצורה מקצועית ומהירה, תוך ליווי צמוד עד סגירת העסקה.

צפו בלוח החברות למכירה אשר מתעדכן באופן תדיר ומציע הזדמנויות עסקיות מעולות.

ספק במשרד הביטחון

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

Call Now Button