איך להיות קבלן רשום – השלבים

מבררים איך להיות קבלן רשום? ישנם מספר חוקים ותקנות המסדירים זאת; המגדירים את נושא רישום הקבלנים והגדרתם. מעבר לכך, נציין כי תחום זה נמצא תחת פיקוחו של משרד הבינוי והשיכון. כמו כן, מטרתם של החידושים והתקנות הם ליצור מאגר גדול של קבלנים איכותיים. מעוניינים לקבל מידע הנוגע לאופן הרישום? מבקשים לדעת מהו ההיגיון מאחורי הדרישות השונות? מוזמנים לפנות אל חברת G.A.M ייעוץ וליווי קבלנים. חברה זו מחזיקה בניסיון של 20 שנה בתחום הייעוץ לקבלנים. החל מרישום קבלנים, הוצאת אישורים לפועלים ועד בניית תכניות עסקיות – צוות עובדי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם.

שואלים איך להיות קבלן רשום?

מעוניינים לעסוק בתחום ההנדסה הבנאית? שואלים את עצמכם איך להיות קבלן רשום? לכך, מספר הנחיות ותקנות – אשר נקבעו לראשונה בשנת 1969. וזאת, במסגרת החוק לרישום קבלנים. חוק זה ניסח לראשונה את אופן בחינת כשירותם של קבלנים – לצד הדרך בה עליהם להירשם. וזאת, מתוך מטרה לנהל את תחום הבניה בארץ באופן מסודר. כמו כן, מטרתו של חוק זה, אשר מאז עבר תיקונים שונים, היא לבסס מאגר בעלי מקצוע מוכשרים, מנוסים ואיכותיים.

בהתאם לתקנות לחוק, שנוסחו בהמשך בשנת 1988 והוגשו בתור השלמה לחוק, נקבעו מספר עקרונות מרכזיים; עקרונות המגדירים את אופן הרישום של קבלנים, אופן הסיווג שלהם, היקפי הבניה וכן הלאה. כתוצאה מכך, ניתן להסדיר כראוי את ענף הבניה בארץ. במילים אחרות, חוק רישום הקבלנים יצר, למעשה, הגדרה המוכרת ומקובלת עבור הרמה המקצועית בישראל – אשר הפך את הרישום בפנקס הקבלנים לסטנדרט.

להירשם בתור קבלן – ולקבל רישיון עבודה

יתרונותיו של חוק רישום הקבלנים הם רבים, שכן כך ניתן לאתר מגוון רחב של קבלנים בעלי רישיון עבודה – אשר צברו ניסיון רב. מעוניינים גם אתם להירשם בתור קבלנים? מחפשים אחר ליווי וסיוע בתחום זה? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת G.A.M ייעוץ וליווי קבלנים.

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים