רישום קבלן שיפוצים מיועד לקבלנים המחזיקים ב-5 שנות ניסיון לכל הפחות. כמו כן, עליהם לסיים בית ספר להנדסאים או לטכנאים. מעבר לכך, יהיה עליהם לגשת למבחן. וזאת, כדי שיוכלו להירשם בפנקס הקבלנים. מעוניינים גם אתם לוודא כי אתם עומדים במלוא הדרישות לצורך הרישום? מעוניינים לקבל סיוע בעת הליך הגשת הבקשה? לקבלת המענה המקצועי והמקיף ביותר, אתם מוזמנים לפנות אל חברת G.A.M ייעוץ וליווי קבלנים. חברה זו מתגאה באמינות, בניסיון רב ובהבנה מעמיקה בתחום הייעוץ לקבלנים.

רישום קבלן שיפוצים 

בשנים האחרונות, הולכות וצפות בעיות בתחום הבניה בארץ ובפרט בתחום השיפוצים; בעיות אשר לרוב מעידות על איכות העבודה. בין אם מדובר בעובדים חסרי ניסיון, ציוד באיכות נמוכה, ועבודה אשר איננה עומדת בנהלים ובתקנות – משרד הבינוי והשיכון מנסה להגביר את הפיקוח ולשנות לטובה את המציאות הקיימת. אחת הדוגמאות לכך באה לידי ביטוי בבחינות ובהסמכות בהן נדרשים לעמוד קבלנים מתחום השיפוצים. 

מעוניינים גם אתם לעסוק בתחום הקבלנות בכלל והשיפוצים בפרט? כעת, תדרשו להתחיל בשלב הבא: רישום קבלן שיפוצים. כאשר אנו מדברים על קבלן שיפוצים, הכוונה היא לקבלן המחזיק בניסיון של 5 שנים לכל הפחות. מעבר לכך, מדובר בבעל מקצוע אשר סיים את לימודי בבית ספר להנדסאים, סיים הכשרה רלוונטית ועבר את המבחן המאפשר לו להירשם, כעת, בפנקס הקבלנים.

במקביל, נציין כי דרגת הסיווג הדרושה לקבלנים המתמחים בשיפוצים היא 131 א'. היתרונות ברישום כקבלן שיפוצים הם רבים, וכוללים למשל פיקוח של רשם הקבלנים – כתובת אליה ניתן לפנות במקרים של בעיות כאלו ואחרות.

רישום קבלן שיפוצים – להירשם כראוי ולקבל את דרגת הסיווג הרלוונטית

כדי לעסוק כקבלני שיפוצים, תדרשו לבצע מספר פעולות – כאשר רישום בפנקס הקבלנים הינה אחת מהן. כדי לבצע את הרישום ולקבל את דרגת הסיווג הרלוונטית, רצוי להסתייע בשירותיהם של המומחים בתחום: חברת G.A.M ייעוץ וליווי קבלנים. 

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים