תקנון אתר

ברוכים הבאים לאתר של G.A.M רישום קבלנים. אנו מאחלים לכם גלישה פורה ובטוחה באתרנו. לשם כך, אנא קראו בעיון את תנאי השימוש באתר.

שימושכם באתר הינו בכפוף לתנאים שלהלן ומעיד על קבלתם.

תקנון אתר

 1. השימוש בתכנים של אתר זה הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש. האתר איננו מחויב לשלמותם של התכנים, או למידת התאמתם לצרכים הספציפיים של כל משתמש.
 2. אין לראות במידע המוצג באתר זה ייעוץ מקצועי או תחליף לייעוץ מקצועי, המבוסס על היכרות אישית וספציפית עם נתוני המשתמש וצרכיו. לפיכך, אין להסתמך על המידע הכללי שבאתר ולפעול על-פיו, ללא קבלת ייעוץ אישי ממומחים בתחום.
 3. שום מידע המופיע באתר אינו מהווה המלצה לביצוע או לאי-ביצוע מהלך כלשהו. משתמש המעוניין בייעוץ מקצועי לצורך קבלת החלטה שכזו, מחויב לפנות לייעוץ מקצועי אישי.
 4. מפעילי האתר וצוות G.A.M רישום קבלנים אינם אחראים לתוצאות ישירות או עקיפות הנובעות מהחלטת המשתמש להסתמך על תכני האתר. האחריות המלאה והבלעדית במקרים כאלו תחול על המשתמש.
 5. המידע באתר עשוי להשתנות ולהתעדכן, מבלי שמפעילי האתר מחויבים למועדי השינוי, למהות השינוי או לעדכון בדבר השינוי.
 6. כל המוצג באתר זה, לרבות תכנים, מידע ועיצוב, הינו קניינם הבלעדי של בעלי האתר, ותוכנו מוגן בזכויות יוצרים. אין לאדם כלשהו, באמצעי כלשהו, אישור להעתיק ו/או להפיץ את המוצג באתר, בחלקו או בשלמותו, ללא מתן אישור בכתב מבעלי האתר.
 7. השימוש באתר יעשה על פי תנאים אלו בלבד. מבלי לגרוע מכלליות האמור, אין לפרוץ לאתר ו/או לשנות ו/או לגרוע ו/או להוסיף ו/או לפגוע בתוכנו של האתר ו/או בעיצובו ו/או התוכנות המשמשות אותו ו/או בכל חומר אחר הכלול בו.
 8. מפעילי האתר רשאים לשנות את תנאי שימוש אלה מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש.
 9. מפעילי האתר רשאים להשתמש בפרטים שמוסרים משתמשי האתר ובמידע אודות דפוסי השימוש לצורך שיפור השירותים ויצירת קשר להצעת שירותים נוספים של החברה.
 10. על השימוש באתר זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

 

הגבלת אחריות

 1. כל המידע, התוכנה, השירותים והגרפיקה הנלווית הכלולים באתר זה מוצעים למשתמש כמות שהם (As Is) בלא כל התחייבות, ולא תקום למשתמשים כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי  G.A.M רישום קבלנים בגין אופי השירותים שמציע האתר, היותם מוגבלים ו/או לא מותאמים לצרכי המשתמשים או מי מהם. בנוסף לכך,  G.A.M רישום קבלנים לא תישא באחריות להתאמת השירותים לצרכי המשתמש או באחריות לטעויות, אי-דיוקים או לשגיאות בחומר המוצג באתר זה.
 2. G.A.M רישום קבלנים לא תישא באחריות לכל נזק ישיר ו/או עקיף, כספי או אחר, שייגרם למשתמשים ו/או לצדדים שלישיים כלשהם כתוצאה משימוש באתר ו/או הסתמכות על המידע המופיע בו, לרבות נזק שנגרם עקב השימוש ביישומי תוכנה שהורדו באמצעות השירות באתר זה או הופעלו כתוצאה משימוש בשירות באתר זה, ולרבות נזק הנובע מהפצת וירוסי מחשב, שמקורם בגורמים שלישיים.
 3. G.A.M רישום קבלנים אינה מתחייבת ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות.
 4. G.A.M רישום קבלנים רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו וזאת ללא צורך להודיע על כך מראש. למשתמשים לא תהיה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי  G.A.M רישום קבלנים בקשר לכך.

 

הצהרת המשתמש

קראתי את תנאי השימוש באתר, ואני מקבל אותם. ידוע לי כי התכנים המובאים באתר ניתנים לשימוש כפי שהם, ולא תהיה לי כל טענה, תביעה או דרישה כלפי בעלי האתר בגינם. השימוש באתר נעשה באחריותי המלאה והבלעדית, תוך הבנה שאיננו מחליף ייעוץ אישי.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

דילוג לתוכן