הדרך לקבל רישיון קבלן

קבלת רישיון קבלן מחזיקה ביתרונות רבים. ראשית, בזכות רישיון זה ניתן לגשת למכרזים עירוניים וממשלתיים. כמו כן, הרישיון מאפשר לעסוק במגוון פרויקטים – ובהתאם לענף הראשי או המשני אליו משויך הקבלן. וזאת, לצד יתרונות רבים נוספים. מעוניינים גם אתם לקבל את רישיון הקבלן? לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת G.A.M ייעוץ וליווי קבלנים. חברה זו הינה מהמובילות בארץ בתחום הייעוץ לקבלנים. כמו כן, החברה מחזיקה ב-20 שנות ניסיון בתחום ליווי בעת קבלת קבלן רשום, לצד בניית תכניות עסקיות.

רישיון קבלן: דגשים שונים

מהי משמעותו של רישיון קבלן? בזכות רישיון זה, אותו מספק רשם הקבלנים שבמשרד הבינוי והשיכון, ניתן לעסוק בעבודות קבלניות – בין אם מדובר בענף בניה כזה או אחר. במקביל, נדגיש כי התוקף אותו מעניק רשם הקבלנים, באמצעות מתן רישיון הקבלן, מצביע על היקף עבודתו של הקבלן ועל הכשרתו. 

מי רשאי להגיש בקשה כדי לקבל את רישיון הקבלן? ראשית, עליכם להיות רשומים בפנקס המהנדסים והאדריכלים. בנוסף, עליכם לצבור ניסיון של שנתיים בעבודות בנייה. חשוב להדגיש כי לא רק מהנדסים ואדריכלים יכולים להגיש בקשה לקבלת רישיון זה, אלא גם בעלי מקצוע אשר סיימו את לימודיהם בבית ספר להנדסאים או לטכנאים. וזאת, כל עוד הם צברו 4 שנות ניסיון בעבודה קבלנית. 

בבואכם להגיש בקשה לקבלת רישיון קבלן, חשוב שתדעו כי תחום עיסוק זה מתחלק למספר ענפים מרכזיים כדוגמת: קבלן שלד, חשמל, אינסטלציה ועוד. עבור ענפים אלו, קבלת הרישיון הינה בגדר חובה.

רישיון קבלן – לקבל מגוון שירותים מהמומחים

מהן הדרישות לקבלת רישיון הקבלן? את התשובה לשאלה תוכלו לקבל מחברת G.A.M ייעוץ וליווי קבלנים. במילים אחרות, ובזכות הליווי המקצועי של צוות החברה, תוכלו להגיע ליעד – ולהשיג את הרישיון המדובר. במקביל לכך, צוות עובדי החברה מעניקים שירותים נוספים כדוגמת סיוע בהעלאת הסיווג, אישורים לפועלים מהשטחים ועוד. 

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים