קצת עלינו…

לאחר הבנת השוק ב-20 השנים האחרונות קודם כל לספק מקור אמינות.

לצערנו, בשוק הזה יש הרבה אנשים שהם לא מספיק מקצועיים ונותנים מידע שגוי, לא ברור לנו האם הסיבה היא לסגור עסקה או פשוט חוסר מקצועיות והבנת התחום וזוהי תופעה שחייבים למגר. לאוזננו, מגיעות תלונות כה רבות מקבלנים שנעקצו ע״י חאפרים ואנחנו מחוייבים לתת מקום אחד שיתן לכם את המידע בצורה קצת יותר שקופה מאשר לכתוב לכם בכותרת האתר שאנחנו הכי טובים בתחום אבל לא להוסיף מילה אחת על התחום.

אתם מוזמנים לבקר ולהיכנס לכל עמוד ועמוד לקרוא על השירותים השונים להם אנחנו מייעצים ולהבין עד כמה שניתן על החוקים של אותם ענפים ופעולות.

חשוב להבין

לא כל קבלן צבר ניסיון מספיק על מנת להפוך לקבלן רשום על בסיס כישורים אישיים אבל תמיד יש אלטרנטיבה גם אם לא צברת מספיק ניסיון עם התעודה שבידך או במידה שלא קיימת תעודה לצבירת ניסיון אישי, אנו מודעים לשוק הקבלנות ולבעיות הרבות באתרים בשטח.

באי השקיפות וחוסר ההבנה בבירוקרטיה הממשלתית אשר מקשות על חיי היום יום של הקבלן בישראל, מהקבלנים הבודדים ועד לחברות הגדולות כולם סובלים מזה אבל האמת היא שקבלנות בישראל יכולה להיות תחום מאוד רווחי

אם רק עושים את זה נכון…

ישנם קבלנים שרוצים להיות קבלנים ראשיים אבל לא יודעים איך להגיע למטרה.

ישנם קבלנים שמעוניינים לגשת למכרזים ובינתיים עובדים תחת קבלנים שכבר רשומים כקבלנים מוכרים.

אולי אתה כבר קבלן רשום אבל הסיווג שלך לא מספיק לפרויקט שאליו אתה מעוניין לגשת בשביל להתקדם בשוק המגורים, הבניה הציבורית או הממשלתית.

צריך להבין את החוק והחוק לא מסובך (לא מסובך לפחות למי שמתעסק בו..)

אבל זה לא אומר שעכשיו תעזבו את כל העבודה ותתחילו ללמוד חוק בשביל להבין איך להגיע ליעד הנחשף.. תעודת קבלן רשום.

כמו שאתה מקיף את עצמך בבעלי מקצוע שמבינים דבר או 2 במקצוע שלהם, הגיע הזמן ליועץ שיכול להיות שם עבורך שיעזור לך לגדול לסיווג 100 ג5 להירשם בענפים נוספים להפוך להיות קבלן מוכר ולגשת למכרזים ממשלתיים ולקבל מספר ספק על מנת שתוכל לעבוד מול משרד הביטחון או אפילו בצורה חד פעמית על מנת להירשם ואולי נתראה שוב בעתיד מה שבטוח שאתה צריך עזרה בתחום שהוא הבסיס והיסודות של העסק שלך.


כל הנאמר באתר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי! אין להשתמש במידע זה או להעתיק מידע זה ולהשתמש בוא בשום צורה לרבות בתי משפט! כל שנכתב באתר זה הינו ידע כללי בכל דף ודף ואינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. כל השימוש במידע זה הוא על אחריות המשתמש והקורא בלבד! לא יהיה ניתן לבוא בדרישות או טענות למנהלי האתר על שום תרחיש הגיוני או לא הגיוני ולדרוש ממנו פיצוי או תמורה על המידע אשר נכתב כאן!

תחומי העיסוק שלנו:

  • אישורים לעובדים מהשטחים
  • ספק במשרד הביטחון
  • קבלן מוכר
  • העלאת סיווג
  • רישום לענף 131
  • רישום ענף משני
  • רישום ענף ראשי

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים