לקוחות ממליצים

המלצות וסיפורי הצלחה

"לאחר התייעצות קלה ובדיקה מול גופים נוספים, לא היה לנו ספק במי לבחור ועם מי לעבוד ולא רק בגלל שמקצועיות אלא בגלל יחסי האנוש, הכל נעשה בצורה רגועה ושלווה. התכנון המקצועי הוכיח את עצמו אנו כבר עובדים מול גלאור מעל ל-10 שנים והתכנון עשה לנו המון סדר בראש וחסך לנו עשרות אלפי שקלים בשנה במהלך השנים."
רונית ואבישי ב.
רישום קבלן העלאת סיווג קבלן מוכר ומספר ספק
"השיחה היית עניינית מאוד והמידע הובהר בצורה מאוד ברורה. למרות שאמרו לי בעבר שהתעודות שיש לי יכולות לספק לי רישום לאחר בדיקה מול הרשם (בהמלצת המשרד, הבנתי שכבר לא מקבלים אותם). עשיתי רישום על בסיס ניסיון של עובדים שבזכותם גדלתי למימדים שלא תכננתי עליהם בתחילת דרכי. אני שמח שהקשבתי לעצות של חברתך ויותר מאשמח לכתוב לך המלצה כי יש מעט מאוד אנשים שנשארו אמינים בימיני ולא רודפים רק אחרי כסף ואתה והבנות במשרד פשוט הוכחתם לי את זה. אני ממליץ בחום על המשרד של גלאור בכל הקשור לפעולות של רישום קבלנים והגדלות סיווג."
אייל ג.
רישום ענפים 100 | 200 | 400
"דיברתי עם כל כך הרבה חברות המתעסקות בתחום רישום קבלנים ושמעתי כל כך הרבה סיפורים עד שחבר הפנה אותי אליכם ומהשיחה הראשונה שקיבלתי הסבר מדויק על התהליך וחיברתי את פאזל המידע שצברתי עד השיחה אתכם הבנתי שיש פה אנשים רציניים שלא באים לספר סיפורים. המחיר היה הוגן והליווי היה אישי ומהיר עד הכנת התיק ואכן עמדו בזמני הטיפול אליו התחייבו. ללא ספק שאמליץ על גלאור רישום קבלנים ואפנה אליהם בכל נושא לטיפול עתידי."
אופיר ש.
רישום לענף 100
"לאחר פנייה למשרדיכם, תוך פחות מחודשיים היו לי כבר אישורים לפועלים מהשטחים. אומנם, הגעתי אליכם כקבלן רשום בחברה של משפחתנו, אבל כל פעילות שתהיה לנו בנושא תעבור אליכם כי פשוט ביצעתם את העבודה וקיבלנו את מה שהבטחתם."
מוחמד א.
סמל מעסיק לעובדים מהשטחים ורישום עובדים
"לכל המעוניין, אם אתם מעוניינים באנשים טובים שיבצעו עבורכם את העבודה בלי משחקים הגעתם למקום הנכון. הם ידאגו לכם ויעשו מעל ומעבר עבורכם, הלוואי וכל הספקים שלי היו דואגים לי כמו שגלאור דואגים, מתקשרים ומתזכרים ולא מורידים את הרגל מהגז אף פעם עבורי לפחות. עשית דרכם את הרישומים שלי את הגדלות הסיווג שלי ותעודת הקבלן מוכר."
אבירם ר.
רישום קבלן, העלאת סיווג, קבלן מוכר ואישור לפועלים
"עשיתי רישום לענף השיפוצים דרך גלאור. הם הגיעו אלי לפגישה חתמנו על הסכם ולקחו את התשלום. לאחר כמה ימים, קיבלתי טלפון מהמשרד לאיסוף המסמכים המלאים ולקחת ניסיון בטלפון. הכל היה בקצב מאוד מהיר הייתי מבסוט מהטיפול והיום אני רשום בשיפוצים. ממליץ עליהם לכל השיפוצניקים שרוצים להירשם ולהעסיק פועלים."
דוד ח.
רישום ענף 131 שיפוצים ואישורים לפועלים

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים