קבלן רשום למכירה

להלן מבחר חברות קבלניות רשומות למכירה

חדש

הדרך הנכונה לקבל חברה רשומה ב100ג5 ללא חששות, התחייבויות או היסטוריה בעייתית. החברה הינה חדשה שאליה צריכים להכניס פרויקטים עבור התהליך

ספק במשרד הביטחון
למהירי החלטה

חברה קבלנית ותיקה וגדולה עם סיווג קבלני הכי גבוה בענף הבניה - 100ג5. חברה מוכנה למכירה, ללא בדק בית או פרויקטים פתוחים.  

קבלן רשום למכירה
למהירי החלטה

חברה קבלנית עם סיווג 100ג4 להעתקה. חברת אם ותיקה בתחום הבניה, עם ניסיון מעל 20 שנה ומוניטין

העלאת סיווג - G.A.M - ייעוץ וליווי קבלנים
למהירי החלטה

חברה קבלנית ותיקה שנמכרת עקב יציאת בעל החברה לפנסיה. לחברה לא קיימים פרויקטים פתוחים או בדק בית. חברה נקיה בעלת מוניטין וניסיון רב בביצוע פרויקטים בבניה. קיימת אופציה להעלאת סיווג ל100ג4 בהתאם לדרישות רשם הקבלנים

רישום קבלן שיפוצים בזול
למהירי החלטה

חברה חדשה ונקיה ללא פעילות. קיים לחברה רישיון קבלן רשום בענף הבניה 100 עם סיווג ג1

חדש

חברה חדשה ונקיה, פתוחה ברשויות המס, קיים אישור ניכוי מס 0%, רשומה ברשויות המס עם אישור עבודה בענף הבניה. לא קיים רישיון קבלן לחברה.

רישום קבלנים מהיר
למהירי החלטה

חברה נקיה, פתוחה ברשויות המס, קיים אישור ניכוי מס 0%, רשומה ברשויות המס עם אישור עבודה בשיפוצים. בנוסף לכך לחברה קיים רישום בענף השיפוצים 131

למה לקנות קבלן רשום למכירה דרכנו?

  • ייעוץ טלפוני ראשוני חינם, ללא התחייבות
  • ליווי מלא לאורך כל התהליך
  • מעל 20 שנות ניסיון בתחום ומכירות רבות שליווינו
  • מגיעים עד אליכם לפגישה, איפה שנוח לכם
  • סיוע בגיוס בעלי כישורים במידה ויש צורך
  • סיוע מלא בהוצאת אישור לפועלים מהשטחים

כל מה שצריך לדעת

על רכישת חברה עם סיווג קבלני למכירה

אנחנו במשרד "גלאור" עוזרים ללקוחותינו למכור את החברות שלהם עם הסיווג בהם החברות רשומות בצורה מקצועית ומהירה, תוך ליווי צמוד עד סגירת העסקה.

בדרך כלל עסקת מכירת חברה מתבצעת מ2 סיבות עיקריות: 

יציאה לפנסיה
החברה נקלעה לקשיים כלכליים

יש הרבה מידע שגוי בשוק על הדרכים בהם מוכרים חברות עם סיווג קבלני ובדרך כלל זה מגיע מתוך חוסר ניסיון של מתווכים ואנשים לא מקצועיים שמעבירים מידע כמו במשחק טלפון שבור, כאשר הקשר בין מה שהם אומרים לקבלן שמעוניין לרכוש לבין המציאות הוא מקרי בדרך כלל.

אז בואו נעשה סדר ונבהיר כמה נקודות הכי חשובות בנושא של קניית חברה עם סיווג קבלני:

*חשוב להבהיר כי חברות שנרשמו לסיווג 100 ג1 לאחר ספטמבר 2011 גם ככה מחויבות להעסיק  בעל כישורים (הנדסאי עד סיווג 2 או מהנדס עד סיווג 5)

מזה נובע כי קודם כל אין שום צורך להשאיר את בעל החברה עם 49% מניות או 51% מניות לאחר רכישת חברה במידה ובסיס הרישום של החברה מעוגן ב2 בעלי כישורים.

הכוונה במילה להפיל היא לא למחוק אלא להוריד את הסיווג, למשל מסיווג 100 ג3 לסיווג 100 ג1, כלומר אתם עדין נשארים קבלנים רשומים אבל לא בסיווג אותו רכשתם. 

לצורך רכישת חברה עם סיווג גבוה אנו ממליצים להיעזר בליווי מקצועי וצמוד של משרדינו המתמחה ברישום קבלנים ופעולות נלוות מול רשם הקבלנים.

חברות שהועתקו מחברות רשומות אחרות חייבות לבצע פעולה שנקראת ״קיבוע סיווג״ לפני שניתן למכור אותן. חשוב להבהיר כי עד שלא יבוצע קיבוע הסיווג לא יהיה ניתן לבצע שום פעולה בחברה וכל פעולה שתתבצע תפיל את הסיווג לג1 אוטומטית ללא אפשרות לערער על כך.

יש ברשותנו חברות למכירה הרשומות בשלל סיווגים ובעיקר בענף 100 ג1. 

בשוק דינמי זה תמיד נכנסות חברות של סיווג גבוהים כמו 100 ג2 / 100 ג3 / 100 ג4 / 100 ג5. 

לפעמים מגיעות אלינו גם חברות למכירה בתחום התשתיות, אבל הענף הזה פחות מבוקש ולכן יש גם פחות היצע לענף, וכתוצאה מכך המחירים יכולים להיות גבוהים מהצפוי.

מה צריך כדי לרכוש חברה בסיווג גבוה?

יש דרכים להעביר את הרישיון ולהציג את התיק בפני רשם הקבלנים, אך כל טעות קטנה יכולה לגרום לכם לאבד את הסיווג.  כמו כן, לאחר העברת הסיווג אליכם, קיימים תנאים מסוימים בהם אתם חייבים לעמוד בשביל שרישום החברה שרכשתם יישאר שלכם ורשם הקבלנים לא יפיל את סיווג החברה.

לכן הפתרון לזה הוא ליווי מקצועי בהכנת התיק של מכירת החברה והכנת מסמכים הנדרשים להגשה לרשם הקבלנים בעזרת משרדינו המתמחה ברישום קבלנים וכל הפעולות הנלוות מול רשם הקבלנים. 

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

הצ'ק ליסט המלא

של הנושאים שחייבים לשים לב אליהם בעסקה של רכישת חברה

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת: כאשר אתם רוכשים חברה – כל חובות החברה הופכים להיות חובות שלכם. לא משנה מה תכתבו בהסכם ואיך תנסחו אותו, לפי החוק מקסימום שתוכלו לקבל זה ערבות אישית מבעלי החברה הנמכרת.

הנושא של החובות הינו הנושא החשוב ביותר בעסקת קניית החברה וחייב ליווי מקצועי הכולל בין היתר בדיקה מקיפה של רו״ח + ליווי צמוד של עורך דין.

 

חשוב להדגיש כי לכל חברה יש את ההתנהלות, היסטוריה, יתרונות וחסרונות שלה, לכן כדאי להתייעץ ולבחון כל מקרה לגופו.

מזה נובע כי קודם כל אין שום צורך להשאיר את בעל החברה עם 49% מניות או 51% מניות לאחר רכישת חברה במידה ובסיס הרישום של החברה מעוגן ב2 בעלי כישורים.

התנהלות מול תביעות משפטיות זהה להתנהלות מול חובות החברה, ולכן 

ההמלצה שלנו היא לא להתקרב לחברות בהן קיימות תביעות משפטיות משמעותיות פתוחות עד סגירתן הסופית או לדוגמא קבלת מכתב מחברת הביטוח שמאשר כי היא משלמת את עלות התביעה, אך חשוב להדגיש כי קיימים מקרים בהם יש תביעות קטנות לחברות מסיבות שונות וכדאי לעשות בדיקה בנושא, לשקול גם לקיחת סיכון של רכישת החברה עם תביעות קטנות ולבחון כל מקרה לגופו.

קיימות חברות גדולות שיש אליכם לבדוק מה הפרויקטים הרשומים על החברה שלא הסתיימו ולחברה עדיין קיימת התחייבות לפרויקטים האלה.  

אם יגרם נזק, תקלה או יידרשו תיקונים מכל סיבה וצורה שהיא, החברה תצטרך לתת מענה לכך, לכן יש לשים לב לרשימת הפרויקטים המלאה של החברה הנרכשת ולזמנים של כל פרויקט ופרויקט.

קיימות חברות בהן קיים ציוד קבוע הרשום ישירות על החברה ויש צורך לבדוק את הנושא, לקבל מפרט מלא של הציוד כולל רשימת נכסים מלאה של קיימת ברשות החברה. 

חשוב להדגיש כי הנושא הזה מורכב ונדרש ליווי פרטני בנושא.

-יש לשים לב לרשימת עובדים מקצועיים ולבחון את הנושא, להחליט את מי תרצו להשאיר ואת מי לא, אם בכלל. 

-בנוגע לאישורים לעובדים מהשטחים: עליכם לבצע עדכון של סמל המעסיק על מנת שהפועלים יהיו רשומים עליכם ויוכלו להמשיך לעבוד תחת החברה שלכם.

-בנוגע לבעלי כישורים: אם אינכם בעלי הכישורים בעצמכם אתם תהיו מחויבים להעסיק 2 בעלי כישורים שהם יהיו הבסיס לרישום של הסיווג. 

-במידה ואתם מהנדסים, הנדסאים או מנהלי עבודה יהיה עליכם להעסיק לפחות עוד בעל כישורים אחד (מהנדס או הנדסאי) לצורך סיווג החברה. 

*מחירים של החברות משתנים בהתאם לחברה, כך כל אחד יכול לדרוש מחיר לפי רצונו.

*רכישת חברה הינה עסקה הונית (בעסקה הונית אין צורך לשלם מע״מ)

*דמי תיווך לא כוללים מע"מ

*הסכם עו״ד + ליווי + העברת מניות

*הפעולות אותם צריך לעשות מול רשם הקבלנים – עלויות בנפרד:

-שינוי הרכב מנהלים

-שינוי בסיס הרישום (במידת הצורך).

כפי שניתן להבין רכישת חברה זה תהליך לא פשוט, מסובך ומורכב, במיוחד למי שלא מתעסק בזה באופן יום יומי, ואין לו ידע וניסיון בתחום של רישום קבלנים להעברת ורכישת החברה בקלות, מהירות ויעילות.

יש הרבה דברים שצריך לשים לב אליהם ורצוי שתעשו את הפעולה הזאת עם גורם מקצועי בשביל שסכום הרכישה לא ירד לטמיון. כמו כן, גם לבעלי החברה הנמכרת מומלץ מאוד להיעזר באנשי מקצוע מהתחום להעברת העסקה בצורה הכי מהירה, יעילה ומקצועית. 

תנו לנו לעשות בשבילכם את העבודה הקשה.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים

דילוג לתוכן